Labirynt Park Łeba

LB2Labirynt Park w Łebie – położony jest tuż obok Polomarketu – jakieś 500 m od naszego pensjonatu. Osobiście nie jestem jego fanką, choć niektórym bardzo się podoba.

To nie jest taka duża atrakcja jak Park Dinozaurów czy Sea Park – to bardziej miejsce na wspólną, rodzinną zabawę.

Tu trzeba pogłówkować, połazić, pograć z dzieckiem. Labirynt jest zrobiony z tui – czasami przerzedzonych przez tych, którzy idą “na skróty”, trochę mało “bujnych”, ale pomysł jest! 

Na powierzchni 5000 m2 znajduje się naturalny labirynt z platformami widokowymi – tu akurat jest fajnie! i 5 bazami do zdobycia po drodze do wyjścia. Można skorzystać z wypożyczalni drewnianych wózków, które ułatwią przejście labiryntu z małymi dziećmi. Wprawny zdobywca jest w stanie przejść labirynt w około 20 minut.

LB1Gratis można zagrać w BOULLE.

W ostatnim roku przybyła nowa atrakcja: “Magiczny ogród drewnianych gier wielkoformatowych” a w nim kilkadziesiąt gier zręcznościowych, logicznych i łamigłówek. Wszystkie w formacie XXL.
W magicznym ogrodzie można znaleźć takie gry jak: Yenga, Bierki, CymberGay, Zbijanie Budowli, Rybki, Wrzucanie woreczków w tarcze, Proca, Przesuwanie kuleczki na sznurkach, Bilard czy Celowanie w otwory – wszystko oczywiście na powietrzu.

Jest kolorowy Plac Zabaw dla Młodszych Dzieciaków…

plac

 

 

 

 

 

 

 

a tak to wygląda na filmie: https://www.youtube.com/watch?v=Ma_JsFU7XK0

Dodaj komentarz

Identyfikator *
E-mail *
Witryna internetowa