POLECAMY ;-) SPRAWDZONE MIEJSCA W ŁEBIE

kiedy Goście pytają – gdzie dobrze zjeść?
zawsze chętnie podpowiadam, czemu? nie dlatego, ze mi za to płacą bo nie płaca 😉 ale dlatego, że sama chciałabym zeby mi ktoś podpowiedział.
W Łebie w sezonie znajdziecie Państwo dużo fajnych lokali z niezłymi cenami ale… tu bardzo duże kolejki (Ambrozja – mimo wielkiej chęci ich polecania), tu za polska kuchnia a tam za rybna… Trzeba najpierw wysłuchać a potem podpowiedzieć – nigdy nie ma jednej odpowiedzi dla Wszystkich. Sami chodzimy, próbujemy, czytamy ceny, podglądamy jak jest w środku, słuchamy co mówią inni, pytamy gdzie byli i jak im smakowało.
Hitem ostatnich wakacji 2021 była zdecydowanie Słowińska Mewa – miejsce nowe na łebskiej mapie, położone blisko ale nie do końca bo po przeciwnej stronie naszego portu – Wybrzeże 8 (trzeba przejść przez mostek i zawrócić prawie na wysokość naszego pensjonatu), trasa spacerowa na ok 10 minut – WARTO!
Ceny są bardzo przystępne, porcje bardzo duże, kolejki jeszcze niewielkie, lokal przyjazny – część wewnątrz a część zadaszony taras, krzesła wygodne. Obsługa bardzo miła i kompetentna a menu przemyślane. przez całe wakacje była promocja na świeżą flądrę – zestaw z frytkami i własnoręcznie robioną surówką (dwa rodzaje) kosztował tylko! 10 PLN
pytalismy jak to? czemu? proste – mają własny kuter i chcą zachęcić. Świetna sprawa – świeżutka rybka, super cena i wszystko się kręci…
nie wiem jak będzie w 2022 – ale jestem pewna, że coś wymyślą.
powiem Wam, że nie pamiętam żebym tyle razy jadła rybę podczas wakacji co w 2021 r.
Ta promocja po prostu mnie wołała i mówiła – nie musisz gotować, usiądź, popatrz na port, posłuchaj pirata (tu tuż obok).
LETNI WIATR WILLA  RETRO ZDECYDOWANIE WAM POLECA!!!! SŁOWIŃSKĄ MEWĘ W ŁEBIE
SŁOWINSKA MEWA TARASSŁOWINSKA MEWA
SŁOWINSKA MEWA STAND
SŁOWINSKA MEWA MENU
SŁOWINSKA MEWA PIEROGISŁOWINSKA MEWA FLĄDRA PROMO
SŁOWINSKA MEWA WEWNĄTRZ
#SLOWINSKAMEWA
#WILLARETRO