Nasze pokoje

 

Słodycz Pomarańczy to pokój z aneksem kuchennym ..
UWAGA: od wakacji 2024 roku – pokój Słodycz Pomarańczy posiada aneks kuchenny we wnęce zamiast pokazanego na zdjęciach niebieskiego fotela (kuchenka, zlew, szafki kuchenne, lodówka, mikrofala, naczynia – wystarczający do podstawowego przygotowania posiłku) 

Słodycz Pomarańczy to dwuosobowy, przestronny pokój z łazienką i oddzielnym wejściem z małego tarasu, na którym są meble ogrodowe, zlokalizowany na parterze. Możliwość dostawki na rozkładanym fotelu (we wnęce). Telewizor, stół z krzesłami, szafa, dwa oddzielne łóżka pojedyncze. Parawan plażowy, czajnik bezprzewodowy, podstawowe naczynia, ręczniki, mydło, koc na plażę, suszarka ogrodowa przypisana do pokoju. Strona południowa, widok na trampolinę i plac zabaw.

Błękit Oceanu – to…
Dwuosobowy pokój z łazienką i oddzielnym wejściem z zewnątrz z małego tarasu. Nieco mniejszy, ale jasny, utrzymany w śródziemnomorskim klimacie. Dwa oddzielne łóżka 90 cm (większe niż standard), stół i krzesła. Przed pokojem meble ogrodowe przypisane tylko do tego pokoju. Parawan plażowy, czajnik bezprzewodowy, podstawowe naczynia, kuchenka mikrofalowa, ręczniki, koc na plażę, suszarka ogrodowa przypisana do pokoju. Dodatkowo pokój posiada w drzwiach wejściowych specjalną, wzmocnioną  moskitierę, zamykaną na zamek, którego nie można otworzyć z zewnątrz. Pełni ona nie tylko funkcję ochrony przed owadami, ale pozwala swobodnie wietrzyć pokój nocą, czując się przy tym bezpiecznie.

Gaj Oliwny – to…
Trzyosobowy, przestronny, (dwupokojowy!) segment z łazienką z oddzielnym wejściem z zewnątrz. Wejście do małego, przejściowego pokoju (a w nim 1 łóżko pojedyncze), na lewo wejście do łazienki, na prawo wejście do dużego pokoju (dwa łóżka pojedyncze i możliwość komfortowej dostawki). Przed pokojem zestaw mebli ogrodowych, przypisany do tego pokoju. Telewizor, mała lodówka hotelowa, parawan plażowy, czajnik bezprzewodowy i podstawowe naczynia, kuchenka mikrofalowa, ręczniki, suszarka ogrodowa, koc na plażę.
Idealny na upalne lato, ponieważ zapewnia naturalną klimatyzację ze względu na północne położenie. Zarówno pokój jak i łazienka bez skosów!

Leśny Zakątek to pokój z KLIMATYZACJĄ …

uwaga!!!! właśnie założyliśmy w pokoju Leśny Zakątek nowoczesną, wydajną KLIMATYZACJĘ – zapraszamy do komfortowego wypoczynku nawet w bardzo upalne lato ;-)

Leśny Zakątek to trzyosobowy pokój, ciekawy architektonicznie (zabytkowa cegła jako element ozdobny wyposażenia) oraz wysoki sufit.
Trzy oddzielne, pojedyncze łóżka, łazienka, stół z krzesłami. Pokój położony na poddaszu (I piętro). 

Wysoki (ozdobne krokwie), jasny (duże okno normalne, nie połaciowe). Skosy w pokoju i łazience.                Na ogrodzie zestaw mebli ogrodowych przypisany do pokoju.

Ważne: wszystkie pokoje są zlokalizowane w budynku murowanym, całorocznym (nie pawilonie), mają eleganckie choć nieduże, czyste łazienki. W prawie każdym pokoju - możliwa dostawka.

Monika Zawadzka Gość

Przemiła obsługa. Pokoje czyste, zadbane, wszystko było zgodnie z oczekiwaniami. Miejsce położone niedaleko morza, więc super lokalizacja. Wszystkim się bardzo podobało. Polecam!

Bata Jarocka Gość

Super miejsce do wypoczynku z rodziną. Domek położony blisko plaży, super lokalizacja. Miejsce przyjazdne rodzinom z dziećmi. Chętnie tu wrócę

Mariusz Rytel Gość

Super miejsce do wypoczynku z rodziną. Bardzo sympatyczna atmosfera, wszystko zgodnie z opisem. Super kontakt z wynajmującym. Trafiliśmy na super pogodą i to był mega udany urlop. Polecam.